Fotoplatakt jako prezent na Dzień Matki lub Dzień Dziecka ?

Maj i czerwiec to miesiące obfitujące w okazje, które aż proszą się o specjalną oprawę. Sezon komunijny czy Dzień Matki to dni dostarczające wyjątkowych emocji i wzruszeń. Jak je najlepiej zapamiętać? Może dokumentując radosne chwile w wyjątkowy sposób? Fotoobrazy i fotoplakaty stworzone z dostarczonych nam zdjęć to wspaniały sposób na stworzenie niepowtarzalnej pamiątki. Może ona stanowić prezent dla najbliższych, ale także element wystroju wnętrza, który będzie budził miłe wspomnienia.

 fotoplakat-jako-prezent.png

Fotoplalata lub fotoobraz dla mamy…

Dzień Matki to święto wyjątkowe i uniwersalnie świętowane. Mamy zasługują na szacunek przez cały rok, ale w ten jeden dzień dodatkowo powinny otrzymać coś wyjątkowego. Dlaczego nie stworzyć specjalnie dla nich artystycznego kolażu ze zdjęć w formie fotoobrazu? Nasza firma daje możliwość wyboru spośród licznych formatów, jak i odmiennych rodzajów druku (wersji ekonomicznej, standardowej lub premium). Fotoobrazy mogą być także tworzone na bazie jednej tylko fotografii a nawet rysunku czy zdjęcia z naszego katalogu propozycji. Podarunek będzie cieszył oko dłużej, jeśli będzie odpowiednio traktowany. Nie należy fotoobrazu wystawiać na działanie promieniowania UV - aby kolory nie straciły swojej intensywności. Czyszczenie powinno się odbywać bez udziału jakichkolwiek detergentów czy wilgotnych szmatek - wystarczy omiatać fotoobraz delikatną miotełką z miękkim włosiem. Warto pamiętać, że druk umieszczany na fotoobrazie nadaje mu wyjątkową strukturę, która może ulec naruszeniu (a co za tym idzie - zniszczyć cały efekt wizualny).

...i dla kochanego dziecka :)

Spersonalizowany i trwały prezent dla Mamy to jedno. Ale co, jeśli to na Dzień Dziecka brakuje nam pomysłu? Fotoplakat może być odpowiedzią na taki dylemat. Większy formatem, bardziej "młodzieżowy", a jednocześnie wyjątkowy i stanowiący świetny sposób na odświeżenie pokoju dziecka czy nastolatka. Sztuka może inspirować od najmłodszych lat - dlatego też warto poszukiwać jej przystępnych form. A jak dbać o fotoplakat? Można oprawić go w antyramę - dzięki temu unikniemy osadzania się kurzu na jego powierzchni a kolory dłużej pozostaną soczyste.

Podsumowując - wyjątkowe dni wymagają właściwej celebracji. Warto uwiecznić chwile, które spędzamy w rodzinnym gronie, bo takie momenty są niepowtarzalne.