Jak sprawić, by wynajmowane mieszkanie stało się przyjazną przestrzenią?

 

 

 

Wynajmujesz mieszkanie lub pokój i czujesz się w nim nieswojo? Uwierz, że naprawdę niewiele potrzeba, aby zamienić je w bliskie tobie miejsce. Jedyne, co musisz zrobić, to wlać w nie trochę swojej duszy. Jak to zrobić?

 

makieta avokado.jpg

 

 

Przede wszystkim pomyśl o tym, czym najbardziej się interesujesz i co daje Ci najwięcej szczęścia. Jesteś zamiłowanym podróżnikiem? Słuchasz muzyki klasycznej? Często chodzisz do kina? A może uwielbiasz zwierzęta? Zbierz wszystko to, co najlepiej oddaje Twoją osobowość, a następnie zastanów się, w jaki sposób możesz odzwierciedlić to w wystroju Twojego mieszkania.

 

Dobrym pomysłem jest znalezienie zdjęć lub obrazów powiązanych z Twoimi zainteresowaniami. Możesz do tego wykorzystać naszą galerię dostępną na stronie, ale zwykłe wyszukiwanie w Google Grafika też na pewno Cię nie zawiedzie. Szukaj obrazów, które pasują do Ciebie, w otoczeniu których będziesz czuł się komfortowo. Jednocześnie postaraj się, aby nie były to oklepane motywy, które możesz spotkać wszędzie. Znajdź coś, co będzie naprawdę Twoje, co przykuje uwagę każdego gościa.

 

 

 

makieta rodizna.jpg

 

Jeśli w gigantycznych odmętach Internetu nie odnalazłeś nic swojego, nie przejmuj się. Zawsze możesz wybrać własne zdjęcia! Przejrzyj swój telefon lub media społecznościowe w poszukiwaniu zdjęć, które upamiętniają najbardziej przyjemne dla Ciebie chwile. Wypad ze znajomymi nad jezioro? Urodziny babci? A może spacer w pięknym parku? Zbierz to wszystko razem i stwórz kolekcję Twoich najbardziej wyjątkowych momentów!

 

Teraz pora na kluczowy etap – ozdobienie Twojego mieszkania zebranymi zdjęciami! Doskonale sprawdzą się tu fotoobrazy. Głębia koloru w połączeniu z dużym kalibrem i nietuzinkową formą na pewno uczynią Twój kwadrat wyjątkowym miejscem. Nie tylko zachwycą wszystkich Twoich znajomych, ale przede wszystkim dadzą radość Tobie. Zadbaj o ciekawą i spójną kompozycję, poeksperymentuj z rozłożeniem ich na ścianie. Wszystko po to, aby ściany, dotąd gołe i ponure, zaczęły wywoływać w Tobie pozytywne emocje. Poranna filiżanka kawy lub wieczorna lampka wina będą smakować o wiele lepiej, jeśli poza Twoim podniebieniem cieszyć będzie się również Twoje oko!