Podaruj bliskim chwilę. Uwiecznij na obrazie wasze wspólne momenty.

 

 

Zbliżają się urodziny twojego przyjaciela lub przyjaciółki? Twoi rodzice obchodzą okrągłą rocznicę swojego ślubu? A może chcesz zrobić niespodziankę swojej ukochanej osobie? Nie musisz silić się na niesamowicie kosztowny prezent, czasem najskuteczniejsze okazują się te najprostsze. Najlepszym pomysłem może być podarowanie im… chwili.

 

 

makieta woda.jpg

Chwila moment. Jakiej chwili, o co tu chodzi? A no nie byle jakiej - Waszej wspólnej. Ale jak to zrobić? Zacznij od przejrzenia galerii swojego telefonu lub komputera. Znajdź najciekawsze zdjęcia uwieczniające wasze wspólne chwile. Może to być rodzinna fotografia przy wigilijnym stole albo zachód słońca z ostatniego wypadu nad morze, nawet kanapowa sesja zdjęciowa sprawdzi się tu znakomicie. Nie istnieje jedno idealne rozwiązanie – wszystko zależy od Ciebie!

 

 

Jeśli wybrałeś już najlepiej pasującą fotografię zastanów się nad tym, w jakiej formie chciałbyś je uwiecznić. Może to być klasyczne zdjęcie w ramce, ale czemu by nie spróbować czegoś bardziej wyjątkowego? Olbrzymią popularnością obecnie cieszą się fotoobrazy. Głębia koloru w większym formacie i z charakterystyczną teksturą nie tylko ubogaci przestrzeń, ale również nada jej przyjazną atmosferę.

 

 

 

 makieta rodzinka.jpg

To co sprawia, że fotoobrazy są takie wyjątkowe, to ich niepowtarzalność. Większość prezentów jest uniwersalna, z dokładnością do płci i wieku można nimi obdarować każdego. Waszych wspólnych momentów uwiecznionych na płótnie nie spotkasz nigdzie indziej, to podarunek jedyny w swoim rodzaju. Pamiętaj, że personalizacja to olbrzymia wartość dodana. Możesz już zacząć wyobrażać sobie uśmiech na twarzy Twojego bliskiego, kiedy zobaczy, co dla niego przygotowałeś. Uśmiech, co istotne, nie jest jednorazowy – będzie wracał za każdym razem, gdy spojrzy na ozdobioną ścianę.

 

A zatem, jeśli nie chcesz decydować się na oklepane oraz nudne rozwiązanie, fotoobraz jest idealną opcją dla Ciebie! Wybierz tylko zdjęcie i format, a my zajmiemy się resztą!