Dekorowanie własnych czterech kątów z pewnością może dawać wiele radości. Niewątpliwie wiąże się jednak z wydatkami, na które często nie jest się gotowym. Dotyczy to zwłaszcza sztuki, której ceny są zwykle dyktowane nie przez prawa rynku, ale przez samych artystów. Obrazy na ścianach potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat. Nie każdego stać na taką formę. Co wówczas robić?

Wystrój po swojemu

Odpowiedzią na ten dylemat wielu osób, które poszukują eleganckiej dekoracji ściany, lecz nie chcą przepłacać pozostają fotoobrazy oraz fotoplakaty. Mimo, iż terminy te nie brzmią "profesjonalnie" to gwarantujemy, że reprezentują one sobą najwyższą jakość. Nasza firma zajmuje się drukiem fotoobrazów oraz fotoplakatów ze zdjęć zrobionych przez klientów bądź też z galerii dostępnej na naszej stronie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy niemal każdy format druku - tak aby jak najlepiej dopasować się do koncepcji, w której utrzymane ma być wnętrze.

Z pazurem lub bez

Fotoobrazy i fotoplakaty mogą mieć dowolny charakter. Wysokiej jakości druk pozwala cieszyć się soczystymi kolorami przez długi czas. Warto jednak pamiętać o tym, by odpowiednio dbać o tego rodzaju dekoracje - unikać wilgoci, zbytniego nasłonecznienia. W przypadku zabrudzeń warto stosować specjalną (i suchą) ściereczkę z mikrofibry. Dzięki takiemu uzupełnieniu ścian wnętrze może zyskać więcej koloru, ale też może zostać spersonalizowane. Dowolny format pozwala na wykorzystanie niemal każdego zdjęcia. Fotoobrazy można zamówić w 81 rozmiarach, a także w trzech wariantach - ekonomicznym, standardowym oraz premium. Fotoplakaty także drukujemy w 81 rozmiarach, a ich wykończenie to błysk. Zarówno fotoobrazy jak i fotoplakaty wyróżnia doskonała rozdzielczość. Dzięki temu można podziwiać w całej okazałości dowolne dzieło sztuki - i to codziennie, w zaciszu własnego salonu.