A może fotoobraz lub fotoplakat na walentynki?

Walentynki - święto polaryzujące jak mało które. A jednak przeważająca większość osób, które mogą się cieszyć towarzystwem drugiej połówki myśli o tym dniu ciepło...i z lekkim strachem. Bo wcale nie jest prosto znaleźć podarunku dla ukochanej osoby. Czekoladki wielu paniom i panom dawno się już przejadły. Kwiaty - także mają w sobie coś z banalności. W dodatku tego rodzaju prezenty są nietrwałe - a to przecież kiepski sposób na podkreślenie niegasnącego uczucia. Rozwiązanie może być prostsze, a jednocześnie dużo bardziej spersonalizowane, niż myślisz.

fotoobraz na walentynki

Fotoobraz jako wyjątkowy prezent…

14 lutego, w Dzień św. Walentego warto podarować ukochanej osobie...fotoobraz. Archiwalne zdjęcie z początku znajomości? A może przypadkowo zrobione, nieco zabawna fotografia sprzed kilku dni? Coś, co Was doskonale opisuje. Oczywiście nie musi być to Wasze zdjęcie. Może być to jakiś widok, który obydwoje docenianie, miejsce, które ma dla Was znaczenie, Was pupil, coś co jest istotne dla rozwoju związku, a jednocześnie - tak dla was typowe. A może kolaż z różnych zdjęć? Interpretacja tego, co powinno znaleźć się na fotoobrazie czy fotoplakacie jest dowolna. Nam zależy jedynie na tym, by proponowany motyw prezentował się doskonale w dobrej rozdzielczości. Warto dobrać taki rozmiar, który będzie najlepiej wyglądał we wnętrzu. Skoro dom można zapełniać pamiątkami, dlaczego nie przystroić ściany pięknie udokumentowanymi wspomnieniami? To naprawdę romantyczny gest, w sam raz na Walentynki.

...fotoobraz na dłużej

Dodatkową zaletą fotoobrazu lub fotoplakatu jest fakt, że to prezent, który będzie cieszył nie tylko Wasze oczy, ale i oczy wszystkich odwiedzających Was osób. To prezent trwalszy niż wspomnienia - można go zamówić zarówno w niewielkich rozmiarach, jak i w formacie, który zajmie znaczną część ściany. Fotoobraz czy fotoplakat może zachować swoje kolory na długo - wystarczy co jakiś czas omiatać go z kurzu przy użyciu szczotki lub miotełki z delikatnym włosiem. Do czyszczenia fotoobrazów nie wykorzystuje się mokrych szmatek czy chemikaliów - byłoby to destrukcyjne dla jego wyjątkowej struktury. Obraz nie powinien być też wystawiony bezpośrednio na działanie promieniowania UV - żeby kolory na płótnie nie wyblakły i były równie żywe, co Wasze wspomnienia.